pondělí 4. prosince 2023

Disneyho film Ledové království s živým orchestrem se představí českému publiku

Disneyho oblíbená pohádka Ledové království se představí českému publiku jako živý koncert v doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu 27. listopadu 2022 ve dvou odpoledních představeních. Vstupenky na koncert v impozantní Smetanově síni Obecního domu jsou nyní v prodeji na www.ticketstream.cz. Dirigentem koncertů bude věhlasný Ernst van Tiel.

Připomeňte si oblíbené dobrodružství Elsy, Anny, Olafa a Kristoffa a shlédněte celý film s dialogy na obrovské obrazovce s hudbou v podání živého orchestru. Ledového království a jeho písniček včetně hitu „Let It Go“ (Najednou), oceněné cenami Oscar® a Grammy®, není nikdy dost.

Živé vystoupení Symfonického orchestru Českého rozhlasu přivede k životu oblíbenou hudbu z filmu v nádherných prostorech Smetanovy síně 27. listopadu 2022 (ve 13:00 a 17:30). Díky skvělé akustice sálu bude hudba, hraná synchronizovaně s filmem promítaným na obřím plátně i jeho dialogy a zvukovými efekty, rezonovat Prahou jako nikdy předtím!

Pro ještě větší dojem z představení bude píseň Najednou, která se stala světovým hitem a senzací bezprostředně po jejím uvedení, zpívat muzikálová a operní pěvkyně Michaela Štiková (Gemrotová).

V Ledovém království se nebojácná optimistka Anna vydá na dalekou výpravu, aby společně s drsným horalem Kristoffem a jeho věrným sobem Svenem našla svou sestru Elsu, jejíž ledová moc uvrhla království Arendelle do věčné zimy. Anna s Kristoffem na své cestě čelí nehostinným podmínkám, potkají záhadné trolly či zábavného sněhuláka Olafa a bojují s přírodními živly, aby zachránili království.

Disneyho živé představení Ledové království je skvělou příležitostí, jak strávit kouzelný večer s vašimi oblíbenými postavami a s celou rodinou se před Vánoci ponořit do světa pohádek.

Koncert je pořádán ve spolupráci s mezinárodní koncertní agenturou Sure. Entertainment.

Město a datum:                           Praha 27. listopadu 2022

Místo:                                         Obecní dům, Smetanova síň

Orchestr:                                    Symfonický orchestr Českého rozhlasu

Dirigent:                                      Ernst van Tiel

Vstupenky:                                  https://www.ticketstream.cz/

zdroj foto. archiv pořadatele

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.