neděle 18. dubna 2021

Charitativní koncert pro projekt Život v kufříku. Vystoupí Ruppert, Brousek nebo Matásek

Již po páté se ve čtvrtek 23. ledna uskuteční charitativní koncert na podporu projektu Život v kufříku, letos v Hard Rock Cafe Praha. Program pomáhá odloženým miminkům, které díky akci mají možnost dostat svůj „Kufřík vzpomínek“, jež jim pomáhá najít vlastní identitu a poznávat svůj životní příběh.

Benefiční koncert pořádá Nadační fond La VIDA LOCA, který projektu Život v kufříku vdechnul život. “Málokdo si dovede představit, jak těžké je pro děti vyrovnat se v dospívání s tím, že je matka po porodu odložila. Cítí se nechtěné, nevědí nic o začátku svého života, nemohou srovnávat svou podobu s vlastními dětmi a prožívat pocit rodinné sounáležitosti. Život v kufříku pomáhá ukázat, že i tyto děti byly milovány, s láskou chovány sestřičkami, opečovávány lékaři, že jim babičky v domovech pro seniory ručně vyrobily hračky a myslely na ně,“ uvedla Iva Říhová z Nadačního fondu LA VIDA LOCA.

V rámci dobročinného večera vystoupí zpěvák Matěj Ruppert s Ondřejem Brouskem, zpěvačka Bára Basiková, mezzosopranistka Ester Pavlů, operní a muzikálová zpěvačka Monika Sommerová, pop-rocková kapela Liwid, skupina Partystars a hudební seskupení Dum Doobie Doobie Band.

Celým večerem provede herečka Klára Trojanová s hercem Davidem Matáskem.

Charitativní koncert Život v kufříku proběhne 23. 1. 2020 od 18:00 do 24:00 hodin v Hard Rock Cafe Praha, Dům U Rotta Malé Náměstí 3, Praha 1. Vstupné činí v předprodeji 490 Kč, na místě lze zakoupit za 590 Kč. Celá částka jde na podporu projektu.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.