Úterý 18. května 2021

Červená pro štěstí

Čínský rok Krysy za pár dnů skončí. Nadvládu nad dalším obdobím přebere kovový Buvol. Ten by měl s sebou přinést více štěstí, než tomu bylo loni. A to jak v práci, tak ve vztazích.

Kovový Buvol je podle čínského zvěrokruhu pracovité znamení. Má vznešené vystupování, jedná na úrovni a bývá okolím obdivován. Rok Buvola by se měl nést ve znamení stability, rovnováhy, budování, osobního rozvoje a prosperity. Bude přát také lásce. Pokud jste ve vztahu, tento rok bude ten správný čas ho upevňovat. Pokud lásku hledáte, letos máte šanci svůj protějšek najít.

Oslavy příchodu čínského nového roku jsou vždy spojené s červenou barvou. Ta je vnímána jako symbol štěstí a prosperity. Například červená obuv podle feng shui předurčuje své nositele k úspěchu.

Vykročte do roku Buvola v červené barvě a vydejte se štěstí naproti. Pokud vám červená ve vašem botníku nebo šatníku chybí, je nejvyšší čas to napravit. Podívejte se na aktuální kolekce a pořiďte si stylový model v červené barvě. Dáte přednost červenému kabátku, halence, šatům, nebo oněm pověstným červeným botkám?

Zdroj foto: archiv z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann a F&F. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.