sobota 16. ledna 2021

Bílá nemusí být jen zima

Dodejte své kuchyni šmrnc s nefalšovaným puncem luxusu, a potravinám velkorysé úložiště se spoustou špičkových technologií. Ty se postarají, aby ovoce, zelenina i všechno ostatní jídlo zůstalo dlouho čerstvé.

Nepřehlédnutelným designovým i technologickým  skvostem vaší kuchyně bude zbrusu nová „amerika“ Hisense RS677N4AWF v luxusní bílé barvě. Hodí se do jakéhokoliv prostoru a k jakémukoliv stylu. Protože bílá nepatří jen zimě. Menším kuchyním a bytům bude skvěle slušet další designová lahůdka nová bílá kombinovaná chladnička Hisense RB400N4AWD s nadstandardně velkou kapacitou při běžných rozměrech, která se vejde opravdu všude. Obě právě přicházejí na trh.

Jestli zrovna vybíráte novou chladničku,  nezaměřte se jen dostatečnou kapacitu, ale také na další praktické funkce, kterými si zpříjemníte vlastní život. Mnohé totiž začínáme doceňovat až v současné situaci, kdy doma potřebujeme mít větší zásobu potravin, hotových i mražených pokrmů. Které to jsou?

Místo pro všechno

„Amerika“, nebo také Side-by-Side verze chladničky je jasnou volbou pro každého, kdo potřebuje uskladnit a perfektně uchovat větší množství potravin. Tím to ale nekončí. Side-By-Side chladničky totiž nevynikají jen velkorysým objemem.

„Třeba zbrusu nová Hisense RS677N4AWF mákapacitu úctyhodných519 litrů, která vystačí i pro velké rodiny nebo pro rodiny, kde se nakupuje méně často. Nabízí ale i podstatně větší komfort, než jaký může poskytnout klasická kombinovaná chladnička. Prostorný interiér je přehledně rozdělený. Vlevo je mrazicí část o objemu 185 l se sedmi šuplíky a speciálními přihrádkami. Vpravo umístěná chladnička o velkorysé kapacitě 334 l má pět polic, dva extra velké boxy na ovoce a zeleninu pro zachování čerstvosti a také přihrádku FreshZone s teplotou blízkou nule, která se hodí pro skladování masa,  ryb a lahůdek. Ve výbavě je i speciální držák pro skladování lahví vína ve správné vodorovné poloze  i extra hluboké držáky ve dveřích, které můžete posouvat podle momentální potřeby. O všech uložených potravinách máte dokonalý přehled,“ říká Rok Omladič, specialista značky Hisense.

Méně plýtvání

Velké chladničky, jako třeba právě amerika Hisense RS677N4AWF, mají také špičkové technologie chlazení, které déle uchovají potraviny v perfektním stavu. Spolehlivě se postarají i o rychlé zchlazení a zmrazení právě vloženého nákupu, aby se potraviny neznehodnotily. Můžete tak strávit méně času nakupováním, a na druhé straně snížit plýtvání jídlem, které jste v chladničce prostě neviděli a během času se zkazilo. Praktické je i automatické odmrazování nebo úsporný režim EcoMode, pokud odjedete třeba na víkend.

Ideální teplota na jakékoliv polici

Díky elektronické regulaci, technologii dvojitého chlazení i rovnoměrné distribuci studeného vzduchu, kterou umožňuje systém Multi AirFlow od Hisense, je v mrazničce i celém prostoru chladničky trvale udržována optimální teplota. Jídlo je dokonale vychlazené, bez ohledu na to, na kterou polici ho umístíte.

„Technologie dvojitého chlazení je skvělá, protože pomáhá udržovat v jednotlivých prostorech ideální teplotu a vlhkost bez mísení pachů. V samotné chladničce pak díky technologii prostorového chlazení Multi AirFlow proudí studený vzduch rovnoměrně z rohu do rohu i přes mikrootvory v poličkách, aby bylo zachováno stálé, optimální klima i po otevření dvířek. To vše přispívá k uchování přirozené chuti i vůně skladovaného jídla,“ radí Rok Omladič.

A s pokročilou chladicí technologii Total NoFrost,  která zabraňuje hromadění ledu a námrazy, se zbavíte neoblíbeného odmrazování. Navíc k sobě nebudou mražené potraviny přilepené, dózy nebudou plné jinovatky. A ještě ušetříte za spotřebovanou energii. A kdyby vypadl proud, spotřebič udrží správnou teplotu až 8 hodin.

Chladnička potřebuje 91 cm na šířku, hluboká je 64,5 cm a vysoká 178,6 cm. Získá si vás nadčasovou bílou barvou, čistým designem se stylově skrytým madlem i elektronickým dotykovým ovládáním s LED displejem přímo ve dveřích. Potěší i doporučená cena 15 990 Kč.

Pokud hledáte zajímavou novinku do bytu, kam se vejde pouze klasická kombinovaná chladnička  o šířce 60 cm, rozhodně by vám neměla uniknout nová Hisense RB400N4AWD s kapacitou 308 l v nejúspornější třídě A+++. Nadchne extra velkou kapacitou, variabilním vnitřním prostorem včetně velké zásuvky na zeleninu a ovoce, nulovou zásuvkou na maso i speciálním držákem na láhve vína. A také extra účinným a mimořádně tichým invertorovým kompresorem, takže vás určitě nebude rušit a její provoz ani nezatíží vaši peněženku. Stát bude 13 990 Kč.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.