sobota 16. ledna 2021

BELOVED novinky

Beloved otevírá svou první prodejnu v Praze na Vinohradech. Zákazníci mají novou možnost si přijít na vlastní kůži vyzkoušet širokou nabídku svědomitě vybraných a zodpovědně vyrobených produktů pro péči o sebe a své bližní. Na místě si lze kromě organické kosmetiky z celého světa prohlédnout a osahat například jedinečné léčivé jógamatky či si vybrat z pestré nabídky ručně broušených facerollerů a guash, které jsou Beloved must have kouskem číslo jedna.

PRVNÍ PRODEJNA BELOVED SHOP V PRAZE

Nová kamenná prodejna nabízí také možnost osobních konzultací přímo s majitelkou Alex Rambouskovou. Ta poskytuje bezplatné poradenství nejen v oblasti péče o sebe sama, ale je také odbornicí na správné používání populárního facerolleru a multifunkční guashy, kterou sama díky svým mnohaletým zkušenostem pro Beloved i navrhla. Beloved Shop funguje zároveň jako pick-up point pro vyzvednutí objednávek z e-shopu.

Belovedshop.cz vznikl z touhy věnovat se něčemu, co dává smysl. Z touhy podělit se o své znalosti a zkušenosti. Ovšem e-shop dělá mnohdy ze zákazníků pouhé neosobní číslo objednávky a já potřebuji mít kontakt s lidmi, slyšet zpětnou vazbu, slova podpory i stížnosti. Považuju Beloved za mnohem více než prodejce kosmetiky. Proto jsem se rozhodla, i přes překážky v podobě roční dcerky a aktuální situace ve světě, otevřít náruč a dveře pro pražské zákazníky,” vysvětluje majitelka Beloved Alex Rambousková.

Beloved Shop najdete na adrese Záhřebská 14, v pěší vzdálenosti od Náměstí Míru. Otevírací doba je od středy do pátku, každý den od 10h do 18h.

BELOVED ART X MILAN SODOMA

V rámci unikátní spolupráce Beloved a českého umělce Milana Sodomy vznikla nová limitovaná kolekce sedmnácti ručně malovaných obrazů oslavujících ženy. Díla jsou laděny do příjemných hnědo-béžových tónů typických pro Beloved estetiku, ale zároveň netradičních pro Milana, který doposud tvořil pouze černou barvou.

Žena je symbolem a hlavní inspirací jak pro Milana, tak pro Beloved. Žena citlivá, silná a krásná ve své cykličnosti. Nespoutaná, sebevědomá, milující, pečující, otevřená a schopná odpouštět.

Milan obdivuje ženy nejen kvůli jejich kráse a půvabu, ale zejména pro jejich kvality. To, co přinášejí do života a čím dokáží svět obdarovat nepřestává tohoto talentovaného umělce fascinovat. Každý obraz Beloved Art x Milan Sodoma je jedinečným signovaným originálem.

„Milana sleduji a obdivuji již dlouhá léta. Proto je pro mě nesmírnou ctí, že souhlasil s touto výjimečnou spoluprací. Jeho figurální tvorba pulzuje energií i klidem zároveň. Každá z žen na plátně nese svůj příběh a já se těším až ho předají svým novým majitelům,“ dodává za Beloved Alex Rambousková.

Limitovanou kolekci si lze prohlédnout v prodejně Beloved Shop na Vinohradech či na e-shopu www.belovedshop.cz . Cena obrazů se pohybuje od 6000 Kč do 12 000 Kč.

BELOVED MULTIFUNKČNÍ GUASHA

E-shop Beloved byl vůbec první, který na českém trhu nabízel vlastní kolekci facerollerů a guash. Sama majitelka Alex zdědila tajemství používání guashy od své maminky a tyto znalosti se rozhodla předávat dál, jelikož z vlastní zkušenosti věděla, jakých úžasných výsledků lze s takto jednoduchou pomůckou dosáhnout. Díky své dlouholeté praxi byla schopna navrhnout multifunkční guashu. „Jde o kombinaci těch nejlepších guash, které vlastním. A ano, mám jich opravdu hodně,” dodává s úsměvem.

Beloved multifunkční guasha má speciální ozubenou část vhodnou na masáž těla, ale zároveň funguje skvěle i na intenzivnější masáž obličeje. Druhá strana je vhodná pro masáž celé tváře, kterou je snadné zvládnout díky jedinečnému tvaru jedním tahem. Nechybí ani možnost využít tuto pomůcku pro efektivní lifting a konturaci obličeje.

Beloved nabízí guashu ve čtyřech provedeních – růženín, jadeit, bílý jadeit a obsidián. „Naše každá guasha je jedinečná svou barvou a velikostí. Stejně jako každá naše zákaznice, i každý kámen použitý na guashu je naprostý unikát a originál,” doplňuje Alex.

Kromě Beloved multifunkční guashy najdete v kamenné prodejně i na e-shopu široký výběr guash více známého srdíčkového tvaru a také pestrou nabídku facerollerů z různých minerálů a vzácných kamenů. Na webu je také uveden přesný a správný fotopostup, jak používat obě tyto pomůcky. „Vidím spoustu žen, které guasha masáž provádí nesprávně. V ojedinělých případech si mohou i ublížit, častěji se však jednoduše nedočkají kýžených výsledků, které očekávají a jejich čas a snaha jsou pak zbytečné.“ Jako nejdůležitější krok, který bohužel často klientky vynechávají, zmiňuje Alex masáž krku před samotnou masáží obličeje. „Máme 800 lymfatických uzlin, z nichž 300 je právě na krku. Pokud tuto část těla opomineme, toxiny, přebytečná tekutina a stagnující krev nemají kam odejít a vrátí se zpátky do obličeje,“ vysvětluje majitelka Beloved.

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.