Úterý 18. května 2021

Barbora Hodačová boří mýty o modelkách. Stala se z ní právnička

Česká Miss 2019 Barbora Hodačová úspěšně odpromovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a získala akademický titul Mgr.

Barbora Hodačová je díky trvající koronavirové krizi nejdéle úřadující Českou Miss. Svůj titul získala v roce 2019, kdy jej převzala po Lee Šteflíčkové. Své vítězství si vybojovala v přímém přenosu na Prima FTV. Finálový galavečer se tehdy odehrával v Hudebním divadle Karlín pod taktovkou zkušeného moderátora Libora Boučka.

Nyní se Bára po několikaletém studiu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze pochlubila magisterským diplomem. „Ano, momentálně jsem dostudovala, nicméně ještě mě čeká rigorózní práce, kdy získám titul JUDr. Aktuálně jsem ale šťastná, že mohu vstoupit do nové životní kapitoly a najít si obor, ve kterém se budu moci konkrétně specializovat, jelikož studium je všeobecné. Nejvíce mě zajímá soudnictví a práce na soudě, ale zatím bych chtěla nastoupit do nějaké nadnárodní korporace, kde bych si mohla udělat koncipienturu a nasbírat nejdříve nějaké zkušenosti z praxe“. Pochlubila se kráska a novopečená právnička Hodačová.

Českou republiku Barbora reprezentovala na světové soutěži Miss Universe v Atlantě. Během celé soutěže však dokázala pilně studovat Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a její úsilí bylo letos po zásluze odměněno. “Za celou Českou Miss ESSENS Báře moc gratuluji. Naše vítězky jsou důkazem toho, že tato soutěž krásy už dávno není jen o vzhledu. Vzdělávají se, věnují se charitám a podporují na cestě za snem i aktuální finalistky,“ vzkázala ředitelka soutěže Veronika Farářová.

www.ceskamiss.cz

Zdroj fotografií: Instagram/baruhodacova, Česká Miss ESSENS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.