Úterý 18. května 2021

37 tisíc lahviček Actimelu si rozdělilo jedenáct domovů seniorů po celé republice

Více než 37 tisíc lahviček Actimelu sebraných díky předvánočním nákupům putuje během února seniorům do jedenácti domovů a dalších organizací pomáhajících seniorům.

Díky spolupráci Actimel a nadace Krása pomoci Taťány G. Brzobohaté si dárek pro posílení imunity rozdělily domovy v Praze, Brně, Ostravě, v Českých Budějovicích i dalších. Předvánoční akce byla natolik úspěšná, že pokračuje a v polovině února je vybráno dalších více než 15 tisíc lahviček. Actimel tedy bude rozdávat radost dál.

Senioři jsou v nynější situaci tou nejohroženější skupinou. Právě proto v předvánoční spotřebitelské soutěži společnost Danone věnovala za každou registrovanou účtenku symbolických 21 lahviček Actimelu. Právě 21 dní je totiž třeba pro vytvoření zvyku, který může pomoci v péči o zdraví a imunitní systém. Lahvička Actimelu obsahuje třetinu doporučené denní dávky vitamínu D, vitamín B6 a 20 miliard probiotik L. Casei Danone. Balíčky dostala k distribuci nadace Krása pomoci. „Všichni víme, jak je pravidelné posilování imunity důležité a jsme rádi, že můžeme našim klientům Actimel nabídnout. Pomůžeme nejen jejich zdraví. Jistě je potěší i to, kolik lidí na ně myslí,“ uvedly Taťána G. Brzobohatá a Michaela Stachová z Nadace Krása pomoci.

A brand manažerka Actimelu Natália Čížová doplňuje: „V téhle době je potřeba, abychom táhli všichni za jeden provaz. Proto za každý registrovaný nákup Actimelu věnujeme 3týdenní zásobu lahviček seniorům. Podařilo se nám takto vybrat ve spolupráci s nadací Krása pomoci Taťány G. Brzobohaté na podzim 37 623 a v nové kampani už přes 15 tisíc lahviček Actimelu. Nejde jen o ochranu našich nejbližších. Každý z nás může pomoci tím, že ochrání své vlastní zdraví: důslednou hygienou, ochranou úst, ale i péčí o svou imunitu.“

Na webu Actimel.cz/soutez od 1. února do 14. března běží nové kolo sbírky. Počítadlo na stránkách přitom ukazuje, kolik lahviček Actimelu už jsme v novém roce společně pro seniory „vybrali“. Každá zaregistrovaná účtenka znamená 21 lahviček Actimelu pro nadaci Krása pomoci, zároveň je však šancí vyhrát tablet a jednou týdně i notebook.

Podpořené domovy:

Domov důchodců Tmavý Důl

Dobrovolnické centrum ADRA Brno

ADRA České Budějovice

Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava

Praha – Chodov

Praha – Nová Slunečnice

Praha – Háje

Praha: Domovy pro seniory Máchova a Jana Masaryka

DZR Roztoky u Prahy

DOMOV Seniorů Břeclav, p. o.

Kancelář nadace Krása pomoci

#spolecnesilnejsi

zdroj foto: archiv Krása pomoci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.