pondělí 18. ledna 2021

Zóna M aneb Zaměřeno na muže

I muži mají své dny. Občas rádi zajdou do obchodů a koupí si něco pro sebe. Přinášíme několik hot news.

Pro muže s aktivním způsobem života

Inspirujte se modely z jarních kolekcí, které jsou určeny těm, kteří si bez sportu neumí představit život, ale zároveň chtějí obouvat stylovou, nadčasovou, kvalitní a komfortní obuv. Soustřeďte se jen na pohyb, při kterém Vás nebude nic svazovat. (Deichmann, Craft)

Barevná letní sezóna

V nové pánské kolekci F&F Jaro/Léto 2019 představují klíčový look havajské košile. Sezónní barevná paleta, neutrální tóny, lososově růžová a čistě bílá ztělesňují letní styl. Odvážnější vzory se skvěle zkombinují s nepostradatelným denimem, klasickými polobotkami a stylový vzhled, vhodný na denní nošení i večerní party, je na světě.

Odkazy na 70. léta

V šatnících by neměly chybět tmavě modré džíny a světle modrá košile, případně celodenimové outfity.

Reserved

Elegantní i extravagantní účes

Se strojkem SENCOR SHP 8400, který má 8 vyměnitelných nástavců, jeho břity jsou potažené vrstvou titanu a díky ergonomickému, neklouzavému tvaru, lesklému zpracování v černo-zlatém provedení, vykouzlíte elegantní i extravagantní variaci z každých vlasů.

Pružnost a pevnost

Zazní-li slovo kolagen, téměř každý si ho spojí s klouby nebo s pletí. Je to dané tím, že kolagen je velmi oblíbeným doplňkem stravy a významným pomocníkem v kosmetice. V obou případech je jeho přínos shodný – stará se o pružnost a strukturu tkání. Dále také kostí, vazů, šlach, chrupavek i kůže.Pružnost a pevnost, to jsou hlavní funkce, které kolagen v našem těle zajišťuje. Jedná se o bílkovinu vyskytující se ve všech pojivových tkáních a ač je organizmus schopný si ji vytvářet, jeho možnosti jsou v tomto směru dosti omezené. Navíc produkce kolagenu s přibývajícím věkem klesá a vliv na něj má i řada vnějších faktorů.

Kolagen je pro organizmus nejlépe využitelný již naštěpený, v malých fragmentech. Proto se mluví o hydrolyzovaném kolagenu či kolagenových peptidech – v těchto formách je kolagen pro tělo dobře dostupný a přesně v takových formách se vyskytuje i v kvalitních doplňcích stravy, jako jsou například kapsle MaxiVita Exclusive Kolagen forte+. K dostání na www.nasevitaminy.cz.

Nepostradatelný parťák pro každého chlapa

Leatherman Wingman – Prémiové materiály, vysoká odolnost a neuvěřitelných 25 let záruky, to nabízí jen Leatherman! Doporučená cena: 2090,- www.leatherman.cz

Kvalitní pero

Luxusní ručně vyráběná pera jistě podtrhnou výjimečnost a styl každého muže, ovšem kvalitní kousky pořídíte i hluboko pod tisíc korun. Pera Pilot Capless s unikátním výsuvným hrotem jsou dokonalou souhrou technologie a luxusu. Doporučená cena je od 4 449 Kč. Zástupce střední třídy Pilot Middle Range Retro Pop pořídíte za 456 Kč. Koupit si můžete i sadu plnicího pera, rolleru a kuličkového pera, a to ve stejném designu.

pilotpen.cz

Zdroj foto: archiv společností