sobota 16. ledna 2021

Radost při pohybu

Pomalu, ale jistě začínají sluneční paprsky přidávat na intenzitě a rozbíjet šeď mrazivých zimních dnů. Rozhodli jste se, že už vyrazíte sportovat ven? Mějte při pohybu radost.

V jarních a letních dnech je vyloženě škoda, zavírat se do tělocvičen a fitness center. Na čerstvém vzduchu je sportování mnohem příjemnější. Radost z pohybu vám zpříjemní několik trendy novinek.

Nejnovější bezdrátová in-ear sluchátka SENCOR SEP 500BT s mikrofonem nabízí kvalitní poslech hudby všech žánrů, ergonomický tvar s nákrčníkem vhodný pro celodenní užívání stejně jako snadné ovládání. Jsou proto správnou volbou nejen na chvíle aktivního odpočinku, sportu, ale i pro běžné nošení na cestě do/z práce, telefonování handsfree apod. Nový model má výdrž 5 hodin, hmotnost pouhých 19 g a stupeň krytí IPX4. Nejnovější bezdrátová in-ear sluchátka SENCOR SEP 500BT s mikrofonem lze zakoupit za cenu 599 Kč.

Sportujte stylově

Abyste se při sportu cítili pohodlně, zainvestujte do kvalitního, funkčního, pohodlného a v neposlední řadě také stylového oblečení a obuvi. Craft poskytne pohodlí, ale i funkční design při těch nejnáročnějších fyzických disciplínách i běžných volnočasových aktivitách.