pátek 12. července 2024

Olga Lounová pospíchala podpořit projekt Vostrá pomoc

Veřejnosti byl představen při slavnostním otevření ledové plochy v OC Europark projekt „Vostrá pomoc“, jehož realizátorem je Integrace 3P. Přijela ho podpořit i Olga Lounová.

Jeho podstata spočívá v preventivní pomoci lidem, aby se neupisovali ke službám za neodpovídající ceny, nebo aby s důvěrou nepřistoupili na podmínky, které vůbec nejsou tak skvělé, jak jsou prodejcem popisovány. Do Štěrbohol přímo z letiště přijela zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rallye Olga Lounová, aby podpořila projekt, který ji zaujal. Nešla totiž daleko pro konkrétní příklad. „Můj malý brácha chvíli hrál hokej a vím, že agenti jsou chytří a vědí, že chytnou mladého kluka skoro za kšiltovku. Rodiče jsou rádi, že se o ně zajímá agent, když je to talentovaný kluk, tak ho upíšou a už platí třeba víc než by museli. Vzdělávání tohoto typu je hodně důležité,“ potvrdila Olga. Vnímá i další nebezpečí, která číhají na schopné a úspěšné sportovce a bohužel nejen na ně.

Dlužno ještě dodat, že letadlo z Holandska, dosedlo na Ruzyni a za hodinu už Olga Lounová držela v ruce mikrofon a rozjela to, jak se patří. Obchodním centrem se nesly mnohohlasně osvědčené pecky a nezpívaly jen děti, ale i rodiče. „Když jsem viděla tady ty dětičky, tak jsem vybrala přesně ty písničky, které mají děti rády.“ Kdo si tipnul, že se Europarkem nesla Lásková a Optimista, tak to přesně trefil a nezůstalo jen u nich. Atmosféra na ledě i mimo něj byla prostě skvělá.

Věrnostní program o 3 hlavní ceny
Pro pravidelné bruslaře je opět připraven věrnostní program s lákavými cenami. Stačí se zaregistrovat při první návštěvě ledové plochy a sbírat body do věrnostní karty. Každá návštěva se počítá. 1. cena: 15 000 Kč v peněžních poukazech NA NÁKUPY v Europarku a Velká super párty Lollipop. 2. cena: 10 000 Kč v peněžních poukazech NA NÁKUPY v Europarku a Velká super párty Lollipop. 3. cena: 5000 Kč v peněžních poukazech NA NÁKUPY v Europarku a Velká super párty Lollipop.
Hlavní ceny se budou losovat 2. 3. 2019 v 16 hodin, ale zajímavý program na vás čeká také 2. 2., a 2. 3., vždy od 14 do 16 hodin.
Otevírací doba a půjčovna bruslí: denně od 9.00 do 21.00 hodin. Přestávky od 12.00 – 13.00 hodin, od 16.00 – 17.00 hodin.
Vstup na led pouze s rukavicemi.
Zapůjčení bruslí: 20 Kč/hod proti vratné záloze 1000 Kč za jeden pár. Školička bruslení zdarma každou středu 13.00 – 15.00 hodin.

Je vám líto, že nebruslíte? Tak nemusí, zábavné soutěže se budou odehrávat i mimo led, třeba výroba masek Peppy a Tomíka. Pozor, nebude chybět ani bezplatný fotokoutek s oběma maskoty.

FOTO: Archiv Europarku