sobota 16. ledna 2021

Kuchyňská studia Datart nově nabízejí i koupelnový nábytek

Kuchyňská studia Datart rozšířila nabídku o nábytek do koupelen, který nabízí individuální design a přispívá k domácí pohodě a pocitu útulnosti.

Stejně jako u kuchyňského nábytku nabízí Datart i v případě koupelen velmi kvalitní produkty německé výroby. Nabídka zahrnuje jak skříňky z odolných materiálů v mnoha provedeních, tak i keramická umyvadla s vysokotlakými bateriemi. „Dezén dvířek je inspirován lázněmi a wellness, působí proto velmi útulně a příjemně. Navíc si u nás zákazníci mohou pořídit kuchyni a koupelnu stejného či velmi podobného designu. Výhodou našeho nábytku do koupelny je zároveň jeho variabilita. Novou koupelnu složíme zákazníkům z desítek uzavřených anebo otevřených skříněk přesně na míru. Při zařizování koupelny je velmi důležité dbát na dostatek úložného prostoru a ergonomii, tedy dispoziční uspořádání uzpůsobené různým typům činností, které v koupelně provádíme. S tímto vším vám poradí naši zkušení designeři,“ vysvětluje Iva Vrbová, manažerka Kuchyňských studií Datart.

Koupelnový nábytek Datart odveze kamkoliv po celé ČR i SK, a zároveň jej rovnou i nainstaluje a předvede novým majitelům.

Více informací najdete na: https://www.datart.cz/kuchyne/index.html

Zdroj foto: archiv společnosti