Čtvrtek 21. ledna 2021

Herce Hannyho Firlu v březnu čekají dvě pozoruhodné premiéry: Škola základ života a Buzíci

Jan Hanny Firla, mladík mnoha talentů, který se úspěšně prosazuje jako herec, speaker, improvizátor, zpěvák, tanečník… A to hned na několika scénách a v žánrově příjemně kontrastních projektech.

Aktuálně ho čeká premiéra retro hudební komedie Škola základ života 9. března v Karlovarském městském divadle a 16. března Západočeském divadle v Chebu a následně premiéra autorské hry Buzíci, která bude mít premiéry na konci března a to v Olomouci a v Praze. Pod jevištní variací známého stejnojmenného provokativního filmu s Gérardem Depardieu a Patrickem Dewaerem jsou podepsáni Hanny Firla, Ondřej Král a režisér Peter Serge Butko.

„Buzíky jsme zkoušeli minulý rok v Srbsku. Je to flákačská komedie o konci světa. Dva mladí heterosexuální kluci nepracují, užívají si s holkama, odmítají se přizpůsobit světu většiny a odmítají také čelit osudu. Jdou spolu s ním, tam kam je vede. Svět je hřiště a přátelství je nejvyšší zákon. Neexistují pro ně jiná pravidla, než jsou ta jejich,“ přibližuje novinku Hanny Firla.

Zdroj foto: archiv herce