pondělí 4. prosince 2023

Poppetky nově i v pražském obchodě Kurator

Pondělí 11. listopadu je dnem, od kdy v obchodě Kurator, najdete spoustu novinek od českých designérů. Mimo jiné i Poppetky, které zde představila Lucie Kalousová, tvořící pod značkou Patrick Poppet.

Kurator je prostor pro módu, design, dobré a krásné věci v samém centru Prahy, místo, které se pohybuje na hraně mezi galerií a obchodem. Asi nejvýstižněji ho lze pojmenovat jako „Obchod s kurátorskou činností“. Ty nejoblíbenější poppetky z Black Diamond Collection od Patrick Poppet tady proto nesmějí chybět. Zákazníci si je mohou přijít prohlédnout, osahat a samozřejmě zakoupit, třeba jako vánoční dárek nebo i jen tak pro sebe. To samé samozřejmě platí i pro tvorbu ostatních designérů.

Za značkou Patrick Poppet stojí designérka Lucie Kalousová, která pracuje jen s těmi nejkvalitnějšími usněmi a komponenty z Čech a Itálie. Inspirací k vytvoření první autorské kolekce s názvem Black Diamond Collection se stal černý diamant a jeho dokonalé tvary. V Kurator najdete splétanou poppetku Patricii, středně velkou poppetku přes rameno / do ruky Joy a velkou unisex poppetku Hope. Poslední dvě zmiňované jsou provedeny v kombinaci hladké usně a usně s chlupem v černé barvě a doplňují je zlaté komponenty a zlatá podšívka s logy.

Designér Martin Kohout, který je návrhářský samouk, bude mít v Kuratoru svou vůbec první komerční premiéru. Od 11.11. je tedy opravdu na co se těšit. Až do Vánoc budou v Kuratoru postupně přibývat další novinky, jak z oblasti módy, šperků a doplňků, tak i drobností jako je například kosmetika nebo svíčky. Kurator najdete na adrese Karoliny Světlé 1035/17 na Praze 1. Více informací se dozvíte na webech www.kurator.cz a www.patrickpoppet.cz.

Zdroj foto: archiv Patrick Poppet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.