sobota 16. ledna 2021

Nejvíc tipů a slev na dovolenou? Navštivte HOLIDAY WORLD

Indie, Mexiko, Indonésie, Kuba, Slovensko, Moravskoslezský kraj…už víte, kam letos vycestujete za zážitky?

Pokud ještě nemáte jasno, inspiraci můžete načerpat na mezinárodním veletrhu HOLIDAY WORLD, který se koná 21. až 24. února 2019 na holešovickém výstavišti.

Přehlídka toho nejlepšího z oblasti cestovního ruchu je tady! Unikáty více než 40 zemí světa představí na 100 renomovaných cestovních kanceláří a agentur. Holiday World 2019 tradičně přinese tipy pro cestování a dovolené všech kategorií. Kromě našich sousedů a dalších evropských zemí včetně Středomoří tu můžete načerpat informace o exotických krajinách, jako jsou Jihoafrická republika, Thajsko, Čína, Indonésie, Dominikánská republika, Kuba, Mexiko, Palestina a mnoho dalších a za zvýhodněné veletržní ceny přímo zakoupit konkrétní zájezdy. Partnerskou zemí se pro letošní rok stala Indonésie, země více než 17 tisíc ostrovů. Na veletrhu najdete samozřejmě také expozice všech krajů ČR, které budou lákat na to nejzajímavější ve svých regionech. Na své si přijdou jak pěší turisté, tak i cyklisté, nebo vyznavači auto výletů po krásách naší země.

Festival pro cestovatele

Cestovatelský festival Prima zoom world film již tradičně v rámci víkendového programu (23. – 24. 2.) nabídne přehlídku filmů, autogramiád, vystoupení cestovatelů a prezentace jejich nových dobrodružství, premiér nových filmů a výstav fotografií.

Zájezdy za milion!

Součástí veletrhu bude i soutěž Zájezdy za milion! Každý den budou mít všichni přítomní příležitost na veletrhu získat hodnotný zájezd a samozřejmě i slevové kupony pro příští turistickou sezonu. Zájezdy a slevové kupony na zájezdy bude možné vyhrát pouze osobně na veletrhu Holiday World 2019.

Vyhrajte luxusní plavbu

Hlavní cenou v letošním roce je desetidenní zájezd luxusní výletní lodí od společnosti RIVIERA TOUR. Předání ceny proběhne na veletrhu v sobotu 23. 2. za účasti vítězky MISS PRINCESS 2018. Společnost Riviera Tour na veletrhu nabídne i další informace o křtu nových lodí MSC BELLISSIMA a MSC GRANDIOSA a mimořádné veletržní slevy na vybrané zájezdy.

Žhavá novinka

Novinkou HOLIDAY WORLD 2019 je spojení s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představí nejzajímavější památkové objekty České republiky. Záštitu nad výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR.

Více na www.holidayworld.cz a FB.

Zdroj foto: archiv ABF