pondělí 4. prosince 2023

Famózní POPPETKY v limitovaném letním „hávu“

Patrick Poppet, česká značka prémiových poppetek (rozumějte kabelek) a doplňků, představuje limitovanou edici ručně splétaných poppetek ve svěžích letních barvách. Každá je naprostý originál, od něhož vznikl pouze jeden kus. Summer Edition upoutá klopou z hladké kůže v okrově žluté a fuchsiové barvě. Splétaná těla poppetek zhotovily ručně řemeslnice v mexické Oaxace. Z každého prodaného kusu proto putuje sto korun nadaci En Vía, která podporuje v podnikání a seberealizaci právě ženy z této oblasti.

Summer Edition sestává z celkem patnácti modelů. Každý z nich byl vyhotoven v jiné barevné kombinaci, což z každého kusu činí unikát, který nebude mít nikdo jiný. Tělo poppetek nazvaných jednoduše Summer je přitom alfou a omegou. Speciálně pro značku Patrick Poppet ho vytvořily řemeslnice v Mexiku. Vzniklo tradiční ruční metodou vyplétání plastových pásků do na míru navržené dřevěné šablony. Lucie Kalousová, designérka značky, touto letní edicí navazuje na úspěch splétané zlato-černé poppetky Patricie z předchozí kolekce Black Diamond Collection.

„Zákaznice si splétanou poppetku velmi oblíbily pro její praktičnost, originální design a lehkost. Některé si však přály i barevné provedení. Jejich přání jsem proto vyslyšela a navrhla několik barevných modelů, jejichž vzhled umocňuje klopa z hlazenice v okrově žluté a fuchsiové barvě. Za mě jsou to úžasné letní odstíny, které dokonale doladí i ten nejobyčejnější outfit. Každý kus je navíc naprostý originál, takže se nestane, že potkáte někoho se stejnou poppetkou,“ vysvětluje Lucie Kalousová.

Vnitřek poppetek tvoří jeden hlavní prostor. Jeho obsah chrání zmiňovaná klopa z hladké usně, na které je již tradičně vyraženo logo značky ve zlaté barvě. Zapínání je originálně řešené ozdobným výsekem, kterým se provleče ucho poppetky. Na vnitřní straně klopy pod výsekem je useň zdvojená, díky čemuž klopa dobře doléhá k tělu. Poppetka Summer nemá podšívku, nosí se v ruce, na rameni nebo elegantně na předloktí. S přehledem pojme dokumenty formátu A4.

Materiál: 100% hovězí useň (klopa), plastové pásky (tělo), Rozměry: cca 40 x 30 x 13 cm (š x v x h), Délka ucha: 49 cm, Balení: luxusní dárková taška, Cena: 4900 Kč.

Zdroj foto: archiv designérky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.