pondělí 19. srpna 2019

Založte si běžecký blog

Běh je jeden z nejoblíbenějších sportů. Jestli jste s ním ještě nezačali, nyní je ten správný čas. Stačí jen správná obuv, běžecký blog a přátelé, kteří Vás podpoří. Pravidelným během, případně rychlou chůzí, prospějete nejen svému tělu, ale i mysli.

Důležitými prvky běhu je nejen pravidelnost, ale i správná technika. Založte si svůj běžecký blog, který Vám pomůže plnit stanovené sportovní cíle a být inspirací pro ostatní. Díky Webnode budete mít svůj blog úplně zdarma, navíc získáte prostor na serveru ve velikost 100 MB a přenos dat s měsíčním limitem do 1 GB. V průběhu pár minut si velmi jednoduše vytvoříte vlastní blog, který nebude nijak časově omezený, zvolíte si design, barvu, písmo jednotlivých textů a nezapomeňte ani na vhodný název. Na svůj nový běžecký blog si můžete zaznamenávat oblíbené trasy a počty kilometrů, které se Vám podařilo zaběhnout. Velmi užitečné je mít i kalendář závodů, na které se chystáte. Svoje video záznamy ze závodů je možné umístit na blog přes Youtube kanál. Přátelům stačí poslat link přes e-mail nebo telefon.

V případě, že se rozhodnete založit si běžecký blog jako skupina přátel, každý z Vás může aktualizovat příspěvky. Svůj web dokonce můžete zamknout a zpřístupnit jen registrovaným uživatelům. Správný běžecký blog Vám pomůže dosáhnout sportovní cíle a navíc budete mít i milé vzpomínky na svoje začátky.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.