středa 25. listopadu 2020

Startují letní MAXI outletové výprodeje s NIGHT SHOPPINGEM

Letní prázdniny pomalu končí, největší letní finální outletové výprodeje právě začínají. A to doplněné o jediný letošní Night Shopping. OUTLET ARENA MORAVIA (OAM) připravuje pro návštěvníky od pátku 21. srpna až do neděle 23. srpna druhý ročník MAXI Outlet Výprodejů s největšími slevami na letní kolekce. Kromě výhodného nakupování bude na programu plážová chillout zóna a rozdávání dárků a poukázek.

Předposlední srpnový víkend se do OAM opět po roce chystá jedna z nejoblíbenějších akcí celého roku, kterými jsou Letní MAXI Výprodeje se slevami až neuvěřitelných 80 %.  Téměř pět desítek obchodů nabídne výhodné zboží hlavně sezónního oblečení, obuvi nebo sportovního oblečení. Návštěvníci se mohou těšit na značky jako Adidas, Calvin Klein, Guess, Gant, Pepe Jeans, Mustang, Tom Tailor či nově také nadčasovou značku Esprit a mnoho dalších.

Letošní letní nákupní šílenství doplní v pátek 21. srpna speciální letní Night Shopping od 18:00 do 22:00 hodin. Pokud během prodloužené páteční otevírací doby nakoupí návštěvníci nad 1000 Kč, pak získají poukaz 200 Kč na další nákup.

„Právě tento víkend v OAM vrcholí letní outletová sezóna naší nejoblíbenější akcí Letní MAXI Outlet Výprodeje. Jedná se již o druhý ročník této úspěšné akce, kterou máme i na zimní kolekce v únoru.  Našim cílem je, aby si tyto akce naši zákazníci zapamatovali a věděli, že je nemají propásnout, protože slevy budou opravdu dosahovat již zmíněných 80 %,“ říká Šárka Kreissová, marketingová manažerka OAM a dodává: „Letošní novinkou programu je jediný Night Shopping roku 2020, který nabídneme návštěvníkům v pátek od 18 do 22 hodin.“ V sobotu 22. srpna MAXIvýhodné nakupování doplní bohatý letní doprovodný program. Nebude chybět speciální plážová chillout zóna se zábavním programem, osvěžení nealko welcome drinky Mojito&Proseco, letní hudební show s DJ Lowou a samozřejmě usměvavé hostesky. Finální MAXI letní výprodeje se slevami až 80 % potrvají až do neděle 23. srpna ve všech obchodech OAM.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.