pátek 4. prosince 2020

Silnější Lagarto

Severočeský řetězec zažil v posledních týdnech zkoušku, která ho ještě více posílila. Nyní se hosté mohou těšit na nové letní menu v Lagarto J&J Teplice, spuštění Spritz&Shisha Lounge či na Lagarto Deli Most, které nově přichází s celodenním menu. Poprvé se také nadýchne eshop a služba Pikolík. To však není vše.

Většina provozů sítě Lagarto je v nákupních centrech, proto nastalá situace, byla o to větší ránou. Jan Hawelka se svým týmem, ale nelenil a díky výdejním okénkům, rozvozům a dobrokreditům, nenechal Lagarto padnout. „Samozřejmě vznikl volný čas, který jsem se svým týmem zaměřil na renovace podniků, nových menu i celých konceptů. Lidé práci potřebují a já potřebuji je. Bez naší spolupráce by lidé neodcházeli z našich provozů tak spokojení. Celá tahle situace byla hodně stresující, to přiznávám. Při spuštění dobrokreditů jsme už lapali po dechu. Nečekali jsme, jaká vlna věrných zákazníků si sáhne do kapsy  a předplatí si u nás útratu. Tohle nás doslova nakoplo a vážím si toho. Připomnělo mi to, proč tohle vše děláme,“ dodává Jan Hawelka.

A teď malé nastínění toho, co řetězec čeká.

Lagarto J&J Teplice – proslulé svou otevřenou kuchyní a velkou terasou s nejhezčím výhledem na Teplice, nově otevírá venkovní kuchyni v čele s grilem. K tomu patří i nové letní menu, za kterým stojí executive chef Roman Čaník. „Připravil jsem nové svěží letní menu, které není předimenzované, ale je zaměřené na intenzivní chutě, které gril nabízí. Vymyslel jsem kombinace, tak aby byl host překvapen, ale zároveň nezaskočen,“ říká Roman Čaník.

Aby byla prostorná terasa plně využita v letních měsících, od 15.6. se spouští v oddělené části Spritz&Shisha Lounge. Relax zóna umocněná výhledem a svou jedinečností. Žádná taková v severních Čechách není.

Lagarto Deli Most – celodenní menu od 7:00 do 19:00 – executive chef Roman Čaník společně s mosteckým týmem připravil menu, které z Deli Most činí nejluxusnější bistro v severních Čechách. Hosté se mohou těšit na snídaně, obědy, večeře a víkendové brunche.

Lagarto Emporio Most – přichází s novou letní kolekcí, která zahrnuje Frescoccino čoko, Iced Rooibos Malina, Frappé Iced Macao. Také hosty čeká proměna na novou vizuální podobu podniku.

Lagarto Emporio Olympia Teplice – nová terasa, která podtrhává interiérově nejkrásnější kavárnu ze sítě Lagarto.

Lagarto Cake Factory – nově začne péct chleba, toastový chléb a další pekárenské zboží, které bude v prodeji v Lagarto J&J Teplice a Lagarto Deli Most, zároveň se chystá rozšíření zmrzlinárny, které se plánuje stihnout plného otevření.

Lagarto E-SHOP + PIKOLÍK – klasický e-shop, kde si hosté budou moci objednat cokoliv na osobní odběr, rozvoz nebo jako rezervaci na kavárně. V reálu malý pikolík funguje tak, že host po příchodu okamžitě dostává předem objednané nebo rezervované. Bez žádného čekání.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.