pondělí 25. května 2020

PROŽIJTE POHODOVÝ VÁNOČNÍ ČAS V HOTELU THE EMBLEM

Vánoce jsou především svátky klidu a míru, pokud však z nějakého důvodu plánujete právě v tuto dobu návštěvu hlavního města, předvánočnímu shonu se určitě nevyhnete. Davy zvědavých turistů i samotných Pražanů, kteří se vydávají do centra na nákupy dárků, vás mohou za celý den pěkně vyčerpat. Nejlepší proto je najít si k pobytu místo, kde naberete ztracené fyzické síly a trochu odpočinku dopřejete i svým podrážděným nervům.

Přesně to se vám podaří v hotelu The Emblem, jenž se nachází jen pár kroků od rušného Staroměstského náměstí. Tady můžete, v pohodlí luxusně zařízeného pokoje nebo společných prostor, užívat atmosférický předvánoční čas o samotě nebo i se svými nejbližšími. Pětihvězdičkový hotel poskytuje ty nejlepší služby, pravidelně pořádá vlastní kulturní akce, a navíc disponuje i moderními holistickými lázněmi, v nichž zbavíte celé své tělo veškerého napětí a připravíte mysl na

pohodové vánoční svátky. Dopřát si tu můžete uvolňující masáž, ale i pohodový den ve wellness, jehož součástí je také sauna a privátní vířivka na střešní terase, z níž se vám naskytne nezapomenutelný výhled na Pražský hrad.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.