středa 11. prosince 2019

Probuďte v sobě zvíře

Zvířecí vzory se letos na jaře a v létě objevují opravdu všude. Přesto jich ale stále není dost. Vpusťte do svého šatníku dávku stylové extravagance a zazařte v atraktivním leopardím, hadím či zebřím motivu.

Poutavé zvířecí motivy najdete na tričkách, halenkách, šatech, sukních, kalhotách i kabátech. Zdobí také módní doplňky, bižuterii, kabelky a obuv. Zamilovali jste si některý ze vzorů a přemýšlíte, jak ho nosit? Zvířecí vzory umí vašemu vzhledu dodat punc vznešené elegance a luxusu. Nesmíte to však s nimi přehánět, abyste nedocílila laciného dojmu. „Zvířecí“ modely noste s jednoduchými jednobarevnými kousky. Ideálně v základních neutrálních tónech. Dobře vypadá i kombinace s denimem.

Při výběru vzorovaného kousku berte ohled i na typ své postavy a neupozorňujte zbytečně na její nedostatky. Pokud vás trápí silnější ramena či větší bříško, zkuste spíš volnější halenky a tuniky nebo vzorovaný spodní díl, například plisovanou sukni nebo kalhoty.  U širších boků a silnějších stehen naopak volte rafinované topy a halenky se zvířecím vzorem. Pokud máte symetrickou postavu, můžete si dovolit ji obléct do nepřehlédnutelných šatů s dominantním zvířecím vzorem.

Jestliže se na zvířecí vzory příliš necítíte, zkuste alespoň doplňky nebo obuv s těmito motivy. I drobný doplněk se zajímavým vzorem dokáže pozvednout jednoduchý outfit na novou úroveň.

Zdroj foto: Aktuální kolekce značek Cellbes, Esprit, Deichmann a F&F.

1 thought on “Probuďte v sobě zvíře

  1. Zvířecí vzory nosím ráda 🙂 na Cellbesu jsem si dokonce objednávala tu samou halenku v růžové a šedou leopardí mikinu a jsem naprosto spokojená. Sedí mi to krásně, i když nejsem Twiggy 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.