neděle 29. listopadu 2020

Pohodlné módní kousky na doma

Cítíte, že na vás padá podzimní únava? Naordinujte si odpočinek, ať znovu naberete energii. Využijte prodlužující se večery k domácímu relaxu.

Popíjíte horký čaj u příjemně praskajícího krbu, posloucháte svou oblíbenou hudbu, vnímáte sladkou vůni vašich oblíbených svíček, ale pořád tomu něco chybí? Užívejte si podzimní pohodu na maximum a zachumlejte se do pohodlného a stylového domácího oblečení. Nekazte si dokonalou atmosféru vytahaným starým tričkem a děravými tepláky.

Rozmazlujte se a udělejte si radost novými trendy domácími kousky, které nebudete chtít svléknout. Vsaďte na pohodlné volné střihy a příjemné materiály. Cítíte se lépe ve svěžích barvičkách, ve výrazných vzorech, nebo naopak v neutrálních či pastelových odstínech? Preferujete bavlněné, vlněné, nebo heboučké sametové domácí oblečení? Z aktuálních podzimních kolekcí si rozhodně vyberete!

Uvelebte se do křesla v příjemné domácí soupravě a hřejivých bačkůrkách a dopřejte si zasloužený relax. Naučte se odpočívat a dopřejte tělu i mysli potřebnou regeneraci.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.