pátek 4. prosince 2020

Novinka, která vysává a vytírá jedním tahem

Nový bezdrátový tyčový vysavač Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 splňuje i ty nejnáročnější požadavky v každodenní péči o podlahu. S tímto výkonným vysavačem, stíracím mopem a zároveň i ručním vysavačem zvládnete úklid mnohem snáze, rychleji a efektivněji než doposud, hodí se pro všechny typy podlah a dokáže jedním tahem vysávat a vytírat zároveň.

Sací výkon digitálního motoru Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 si poradí s jakýmkoliv povrchem, dokonce i s vysokým kobercem. Unikátní 360° hubice s LED osvětlením sbírá nečistoty ze všech stran a zároveň i při pohybu zpět, takže je vysávání ještě efektivnější. Chcete mít tvrdou podlahu dokonale čistou, ale nechcete ztrácet čas samostatným vytíráním? Stačí jednoduše nasadit stírací systém a během vysávání současně i vytřít. Stírací systém navíc sám reguluje uvolňování vody, takže podlaha bude během chvilky opět suchá. S odolnějšími skvrnami si potom poradí inovativní systém AquaBoost – stačí sešlápnout pedál a vypustit tak na podlahu více vody.

Stisknutím jediného tlačítka z Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 rovněž vyjmete lehký a přenosný ruční vysavač, který oceníte jak doma, tak například při úklidu interiéru auta. K integrovanému příslušenství patří také dlouhá trubice s kartáčem, která vysaje i hůře dostupná místa u stropu. Pro chovatele domácích mazlíčků je součástí balení i mini turbo kartáč, který dokonale odstraní srst z měkkých povrchů sedaček.

Po skončení úklidu jednoduše vyprázdníte zásobník na prach, aniž byste se museli nečistot dotýkat. Antialergenní filtr pak zajistí bezpečné a čisté prostředí i pro alergiky.

Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 pracuje bezdrátově a je lehký, takže se s ním velmi pohodlně manipuluje. Výkonný lithium-iontový akumulátor dokáže při plném nabití vysávat až 75 minut, máte tedy dostatek času na úklid celého bytu*.

Doporučená cena vysavače je 14 999 Kč. Více zjistíte na www.philips.cz/speedpromax-aqua

Zdroj foto: archiv společnosti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.