pátek 4. prosince 2020

Nadešel čas začít recyklovat svou vydanou energii

Také jste si do roku 2020 dali výzvu, že posunete hranice svých sportovních výkonů zase o kousek dále? A pokusíte se být o něco lepší než v loňském roce? Pokud ano, určitě se shodneme na tom, že k tomu bude potřeba spoustu energie. I takové 1% navíc může rozhodnout zda dosáhnete vysněného cíle či nikoliv. Ale jak toho docílit, když máte pocit, že vám síly spíše ubývají?

Co kdybychom vám řekli, že dodatečnou energii můžete získávat i tím, že si vyberete správné oblečení? Nevěříte? Pojďte se s námi podívat na nejnovější kolekci z dílny Under Armour.

Speciální tréninková řada UA RUSH SEAMLESS, jejíž základem je vědecky zpracované vlákno, pomáhá recyklovat vaši vydanou energii. Inovativní minerální prvky obsažené v tomto revolučním materiálu přispívají ke zvýšenému průtoky krve, jenž poskytuje výhodu v podobě maximalizace výkonu a urychlení zotavení.  Získáte tak jistotu, že vydanou energií neplýtváte, neztrácíte ji, ale recyklujete a navracíte zpátky do těla. Jednoduše řečeno, čím více energie vydáte, tím více jí díky kolekci UA RUSH SEAMLESS získáte zpět.

Inovativní materiál ale není jedinou výhodou této kolekce. Při vašem aktivním tréninku zajisté oceníte i menší počet švů, díky čemuž získáte zvýšenou prodyšnost přesně v těch oblastech, kde je to nejvíce potřeba. Od paží přes hrudník a ramena až po nohy se bude vaše tělo cítit volnější než kdykoliv předtím.

Méně švů, méně rozptýlení, vyšší výkon to je UA RUSH SEAMLESS.   

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.