pátek 27. listopadu 2020

Mějte předpověď počasí pod kontrolou

Nechcete se spoléhat na předpověď počasí v televizi nebo rozhlasu? Mít vždy k dispozici předpověď na tři dny dopředu? A vědět okamžitou teplotu, vlhkost vzduchu nebo tlak, abyste mohli zvolit vhodné oblečení na procházku? Pokud byly odpovědi ano, rozhodně potřebujete meteorologickou stanici, jakou je Sencor SWS 5051.

Přenosná meteorologická stanice Sencor SWS 5051 s bezdrátovým měřením teploty je ideálním přístrojem pro všechny, kteří se nechtějí spoléhat na tradiční programové předpovědi počasí z televizní obrazovky nebo rozhlasového vysílání.

Na vysoce kontrastní dvoubarevné obrazovce meteostanice jsou přehledně zobrazeny informace o aktuálním stavu i očekávaném vývoj počasí v následujících 72 hodinách. Známé ikony vás informují také o očekávané povětrnostní situaci v nejbližších hodinách (slunečno, mírně oblačno, oblačno, déšť, bouřka, sníh) a barometrickém tlaku v absolutních nebo relativních hodnotách, tedy skutečném místním tlaku nebo přepočteném na hladinu moře. K dispozici máte i sloupcový graf vývoje tlaku za 24 hodin nebo zobrazení měsíční fáze.

Samozřejmostí je zobrazení aktuální vnitřní a vnější teploty i vlhkosti vzduchu, o jejichž měření se stará samostatný bezdrátový snímač, který můžete umístit až do vzdálenosti 30 metrů od hlavní jednotky s displejem. K hlavní jednotce můžete připojit až 3 snímače, a mít tak okamžité informace o teplotách na různých místech vaší nemovitosti.

Meteostanice dokáže zastoupit také hodiny s budíkem. Kromě zobrazení přesného času, který je řízen signálem DCF77, totiž nabízí Sencor SWS 5051 duální budík s možností opakovaného buzení a alarm vás upozorní i na hrozbu nízké teploty.

K dostání za 899 Kč.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.