neděle 29. listopadu 2020

Xmas Teddy Girl

Medvídek Teddy pro rozzářené dětské oči

Už to cítíte také? Děti začínají být netrpělivé a vzduch kolem nás čím dál víc prostupuje kouzlo neopakovatelného. Blíží se totiž čas adventu – čas rozjímání, čas rodinné harmonie a také čas mikulášských nadílek.

„Zlobil jsi maminku a tatínka,“ zeptá se zanedlouho Mikuláš svým hlubokým hlasem a přesto, že mu většina ratolestí bude muset dát za pravdu, nemělo by je v mikulášském balíčku čekat jen uhlí a brambory.

Lahodný a s láskou vyrobený čokoládový medvídek Teddy od Lindt v upleteném svetříku a s roztomilým srdíčkem na krku, které se hodí třeba pro malé parádnice, určitě potěší každou duši, ty zlobivé nevyjímaje. A aby byla medvědí rodina dokonalá stejně jako ta vaše, přibalte do nadílky i malé medvědí kamarády vyrobené z té nejjemnější krémové čokolády, na jejíž recepturu jsou švýcarští Mistři čokolády pyšní již od roku 1845.

Nezapomínejte ale před Mikulášem ani na své blízké a přátele. Vždyť jsou to právě oni, životní partneři, kamarádi, ale i rodiče a prarodiče, díky komu můžeme v krásném předvánočním čase cítit lásku a sounáležitost.

Překvapte je mikulášskou nadílkou v podobě adventního kalendáře. Dopřejte jim, aby si každý den otevřeli své okénko, a alespoň na chvilku se tak vrátili do svých dětských let. Adventní kalendář od Lindt je plný malých medvídků Teddy a také luxusních pralinek Lindor se smyslnými náplněmi mnoha různých příchutí, takže uspokojí chuťové touhy každého obdarovaného.

Jen díky našim nejbližším můžeme v magickém adventním čase zažívat vzácné chvíle souznění. Lahodné čokolády a pralinky Lindt dokáží této půvabné harmonii dodat punc výjimečnosti.

O radost z mikulášské nadílky se spolehlivě postará:

Medvídek Teddy 100g – 99,90 Kč

Medvídek Teddy 200 g – 169,90 Kč

Adventní kalendář 172 g – 229,90 Kč

Pralinky Teddy 145 g – 139,90 Kč

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.