pátek 14. srpna 2020

LETNÍ SOUTĚŽ S CHILLY INTIMA O SPODNÍ PRÁDLO ASTRATEX

Seznamte se s limitovanou edicí mycích gelů zahalených do pomyslné luxusní černé krajky. Součástí nového obalu jsou pro lepší orientaci a snazší výběr toho nejvhodnějšího produktu jednoslovné charakteristiky – ochrana, hydratace, jemnost, svěžest a prevence.

OCHRANA – Chilly Intima ANTIBACTERIAL gel

Protože jsem nastávající maminka, pro své intimní partie vyžaduji spolehlivou ochranu. Vybrala jsem si proto mycí gel Chilly Intima, který doporučuje i Česká gynekologická a porodnická společnost. Je i pro tebe zásadní pocit ochrany? Pak je Chilly Intima dělaná pro tebe!

HYDRATACE – Chilly Intima SPECIALE SECCHEZZA gel

Jsem náročná žena, a tak odmítám dělat kompromisy. Zvlášť když dojde na nepříjemné pocity v intimní oblasti. Ať už jsou způsobeny stresem, či hormonálními změnami, mohu se spolehnout na mycí gel Chilly Intima. Je i pro tebe pocit dostatečné hydratace důležitý? Používej Chilly Intima!

JEMNOST – Chilly Intima DELICATE gel

Mé intimní partie jsou velmi citlivé, a proto jim vždy dopřávám jen tu nejjemnější péči. K ochraně i k prevenci podráždění a zarudnutí tak používám výhradně mycí gel Chilly. Zasloužíš si také jen to nejlepší? Pak potřebuješ Chilly!

SVĚŽEST – Chilly Intima FRESH gel

Pro sebe i pro své intimní partie chci celodenní pocit svěžesti – především když mám své dny. Díky mycímu gelu Chilly si můžu bez starostí užít každý den. Také je pro tebe prvořadé zůstat svěží? Sáhni po Chilly!

PREVENCE – Chilly EXTRA OCHRANA s pH 3,5 gel

Mám spoustu zájmů a žiji aktivním životem. Potřebuji každodenní péči, která mě za každé situace ochrání před nepohodlím v intimní oblasti. Z toho důvodu sázím na mycí gel Chilly. Máš to stejně?
Tak to je Chilly to pravé i pro tebe!

Tuto „limitku“ doprovází atraktivní soutěž o parádní slevy, ale především o poukazy v hodnotě 2 500 Kč
na nákup spodního prádla. Kdo nechce na nic čekat, stačí využít QR kód umístěný na obalu, jehož prostřednictvím se lze snadno a rychle přenést
na speciální microsite a rovnou se zapojit do soutěže!

Na nic nečekejte, každý vyhrává! Od 1. 7. do 31. 8.!

Jak soutěžit?

Stačí zakoupit libovolný 200ml Chilly Intima gel (jak ze standardní řady, tak ze soutěžní limitované série) a jednoduše nahrát foto nebo scan účtenky na speciální microsite umístěnou na www.chillyintima.cz. Každý týden se losují výherci, každý týden můžete vyhrát!

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.