Úterý 4. srpna 2020

Koktejlová Ondrášovka

S originální „koktejlovou“ verzí přišla v prázdninovém období na trh minerálka Ondrášovka. Tradiční „letní“ chutě v ní budou reprezentovat jablko, okurka a limetka. Nabídne skvělé osvěžení v parných dnech i netradiční oživení pro piknik s přáteli.

„Ochucených minerálních vod je na trhu opravdu hodně. Zákazník si může vybrat z mnoha příchutí. Proto jsme chtěli přijít s něčím novým a neobvyklým. Koktejlová Ondrášovka vlastně nabízí v jedné láhvi již umíchaný zajímavý nealkoholický mixovaný nápoj. Věřím, že s ním zažijete spoustu zábavy s přáteli a vašimi blízkými, po které pak navíc klidně můžete sednout na kolo, do lodě nebo do auta a pokračovat v cestě. A druhý den vás po něm nebude čekat těžká hlava nebo žaludek,“ říká ředitel společnosti Ondrášovka Libor Duba.

Nová příchuť je tedy tak trochu šitá na míru létu – je vhodná například pro rodinné pikniky nebo pro večerní posezení na chatě. Využívá tradiční plné a šťavnaté chuti jablka v kombinaci se svěží limetkou a zároveň decentně přidává okurku, díky které je výsledkem velmi originální osvěžující chuť. Nový nápoj ale kromě hravé alternativy k tradičním příchutím minerálek napomáhá také udržování správného pitného režimu, který stále velká část populace zanedbává.

„Minerální voda je ideálním základem pitného režimu v horkých letních dnech, kdy se z těla formou potu odvádí nejvíce minerálních látek, které je potřeba průběžně doplňovat. Ideální příjem tekutin je u každého jiný, mimo jiné dle jeho tělesné konstituce, denní aktivity a životních návyků. Obecně lze ale říci, že je důležité více pít při sportu či namáhavé práci, když jsou venku vyšší teploty nebo když jste nemocní,“ upozorňuje výživový expert českých fotbalových reprezentací Pavel Suchánek.

Minerální voda Ondrášovka pochází z malé obce Ondrášov v podhůří Nízkého Jeseníku. Na trhu je již od 18. století, kdy byly zřízeny mezisklady v Olomouci, Brně, Praze i Vídni, aby se oblíbená kyselka z Ondrášova dostala na stoly zákazníků v co nejkratším čase a pokud možno nepřetržitě. Dnes je minerální voda Ondrášovka dodávána do všech největších řetězců, ale zároveň ji najdete i na nezávislém trhu.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.