středa 11. prosince 2019

Karel Kašák prošel výcvikem AFF

Známý český moderátor, Karel Kašák, je osobnost plná optimismu, energie a chuti do života. Na druhé straně, ale miluje i adrenalin a výzvy. Proto se nebál a vrhl se podstoupit výcvik AFF.

AFF je zkratka z anglického „accelerated free fall“ a volně přeloženo to znamená zrychlený výcvik volných pádů. Je to moderní, velmi úspěšná, zábavná, ale zároveň i bezpečná metoda, jak začít skákat a popravdě řečeno, na mnoha zahraničních dropzónach už i jediná.

V tomto druhu výcviku skáčete s velmi zkušenými instruktory rovnou z 4000 metrů.„Miluji výzvy, život se má žít naplno, a já se tím řídím, díky mé práci v televizi Nova se nyní setkávám s mnoha adrenalinovými sporty a tyto seskoky mě doslova okouzlily. Asociují mi volnost, svobodu, a když jste nahoře, sice se vám sevře žaludek a vyschne v ústech, ale když už padáte, je to nepopsatelný pocit adrenalinu a uvědomění“ vysvětlil Karel, který výcvik absolvoval v průběhu prázdnin.

Kromě práce a adrenalinových zážitků, neměl v létě zatím příležitost odcestovat na dovolenou. „Ač to zní jako paradox, jelikož léto by měla být okurková sezóna, tak to letošní je pro mě ve znamení práce, nicméně i díky práci jsem se podíval do Chorvatska a vykoupal se v moři, takže i to se počítá,“ směje se Karel Kašák, který pořádnou dovolenou plánuje v průběhu podzimu nebo zimy.

Zdroj foto: archiv Karla Kašáka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.