středa 11. prosince 2019

Jídla, která máte za 10 minut na talíři

Hamham.cz jsou kvalitní česká jídla, která máte do 10 minut na talíři. Hodí se nejen při letních dovolených a víkendových pobytech, ale oceníte ho i v běžných situacích, kdy se vrátíte pozdě domů nebo přijde nečekaná návštěva.

V jídelním lístku najdete 75 jídel zejména české kuchyně. Jídla si mohou zákazníci objednat na e-shopu www.hamham.cz a společnost je dle rozvozových tras dodáme na adresu. Lidé si je uloží do lednice jako železnou zásobu pro případ, kdy je přepadne hlad. Tato zásoba jim vydrží až 60 dnů.

Společnost hamham.cz již třináct let vaří lidem prémiová jídla. Jídla, která jsou stále po ruce a můžete je velmi rychle servírovat. To se hodí v různých situacích: pozdní návrat domů, nečekaná návštěva, v práci, na chalupě, na dovolené, pro manžela, děti, nebo rodiče.

V čem jsou tato jídla unikátní? Hned v několika parametrech!

  • Kvalitou: V použitých surovinách, i v dokonalé chuti srovnatelné s domácí kuchyní.
  • Balením: Naše jídla balíme za pomoci vakua do speciálního plastového sáčku (hamham pytlík). Tento obal je lehký, skladný a jídlo v něm přímo ohřejete. Díky tomu za 10 minut připravíte v jednom hrnci přímo v obalu třeba 4 různá jídla pro celou rodinu. Vše bez zbytečného nádobí a ztraceného času.
  • Čerstvostí: Naše unikátní know how nám umožňuje zastavit a uskladnit jídlo v bodě, kdy jsme ho uvařili. Díky tomu chlazené jídlo v hamham pytlíku vydrží čerstvé až 60 dnů.
  • Namítnete, že je to určitě blaf plný konzervantů a éček? Tak to skutečně není, konzervanty nepřidáváme a éčka minimalizujeme. Trvanlivost je dána přísnou hygienou, pasterací a dalšími postupy při výrobě a balení.

Zpočátku vařili především pro restaurace, v současné době restauracím dodávají přes 20 000 porcí měsíčně a ty je servírují svým hostům.

Tipy na jídla: gulášová polévka, svíčková na smetaně se šťavnatým hovězím, dukátové buchtičky s vanilkovým krémem nebo bramborové šišky s mákem, masitá vepřová žebírka na medu

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.