pátek 14. srpna 2020

Jabadaba.cz nabízí obrovský výběr hraček a k tomu také zábavu na atrakcích zdarma

Není nic horšího než zažít Nudu. Přibližně tak zní slova slavné písně, ale také nepsané heslo nového online hračkářství Jabadaba.cz. Rozjíždějící se e-shop nabízí tisíce hraček, her, doplňků, ale i praktických edukativních pomůcek pro děti všech věkových kategorií, včetně těch dospělých, a snaží se vytěsnit Nudu z jejich životů.

Díky úzkému provázání s obřím hračkářstvím Hamleys zde naleznete nejen exkluzivní produkty, ale také řadu dalších výhod, jako je například vstup na atrakce zdarma.

Jabadaba.cz nabízí v současné době kolem 5000 hraček. Od plyšáků a panenek, přes autíčka, stavebnice a deskové hry, až po sběratelské figurky nebo sportovní a školní doplňky. Mezi nimi jsou i opravdové unikáty, které nelze koupit nikde jinde, než v Hamleys nebo právě zde,“ vysvětluje obchodní ředitelka e-shopu Jabadaba.cz Karolína Prýmková a dodává: „Pro zákazníky tu máme nejen výhodné akce, slevy na nákup a další bonusy, ale také odměnu v podobě vstupu na atrakce zdarma. Každý zákazník, který nakoupí na jabadaba.cz, získává kredit, za který se pak může svézt na kolotoči, zajít do zrcadlového bludiště nebo si užít zábavu na spoustě dalších atrakcí v Hamleys.

Joe Jabadaba – bojovník proti Nudě

Hlavním maskotem e-shopu Jabadaba.cz plastový panáček Joe Jabadaba. Proč zrovna ten? „Joe Jabadaba je akční figurka, agent ve službách Jejího Veličenstva Zábavy, který vytrvale bojuje proti Nudě. Proto si pořídil online hračkářství a začal pracovat v Hamleys, aby mohl zprostředkovávat hračky a Zábavu všem lidem ohroženým Nudou. Nudu vnímá jako živou šedou hmotu, která uchvacuje děti a lidi, když se nebaví. Proto píšeme vždy Nudu s velkým N a Zábavu zase s velkým Z,“ směje se obchodní ředitelka a vysvětluje: „Chceme zákazníkům umožnit, aby si hračky mohli v Hamleys vyzkoušet, pobavit se s nimi za asistence našich demonstrátorů a pak si v klidu domova vybrat a nakoupit online. A ještě za to dostat odměnu.“

Redakční tip

Hamleys plyšák – jednorožec Una

Vymazlený růžový jednorožec, kterého prostě musíte mít! Je tak akorát do náruče. Pozor ale! Jakmile ho obejmete, už se ho nebudete chtít vzdát.

Jmenuje se Una, je růžová a pije duhu k snídaní. Už když jste si mysleli, že se Vám nevejde žádný další plyšák do postýlky, přichází tato huňatá kráska, která je snem každého malého dítěte. Teda člověka se srdcem dítěte. Co si budeme povídat, mazlíka Umu si každý zamiluje na první pohled.

Informace

doporučený věk: 2 roky +

výška: 77 cm

šířka: 35 cm

délka 110 cm

https://www.jabadaba.cz/hamleys-plysak-jednorozec-una/

cena: 2 900 Kč  1 740 Kč (sleva 40 %)

zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.