pátek 4. prosince 2020

Hurá za „Taťkou Šmoulou“

V sobotu 8. června ožila Metropole Zličín celodenním festivalem FAMILY OPEN FEST, který nabídl bohatý program opravdu pro celou rodinu! Dopoledne patřilo především dětem a dlouho očekávaným Šmoulům.

ZTRACENOU ŠMOULÍ VESNIČKU se spoustou interaktivních her si nenechaly ujít ani Bára Vida Kolářová s malou Elizabeth, Eva Decastelo s Míšou a Zuzankou nebo Romana Pavelková se synem Maxem. Vlastina Svátková přišla s nejstarším synem Adámkem, který spíše než Šmouly v životní velikosti ocenil sportovní zónu Decathlon, kde si děti mohly vyzkoušet lukostřelbu, zahrát fotbálek nebo zajezdit na koloběžkách. To malý sedmiměsíční Erik televizní moderátorky Marcely Škábové Tomčíkové naopak nejvíce ocenil spousty plyšáků a na první pohled se zamiloval do nového šmoulího kamaráda .

Odpoledne pokračoval program na hudebním podiu, které měl se šarmem a humorem sobě vlastním plně pod kontrolou moderátor Patrik Hezucký! V 16 hodin to pěkně zostra rozjel Marpo &TroubleGang, po něm se mikrofonu ujala fantastická Tonya Graves a večer završil – jak jinak, než velkolepou show – Leoš Mareš. Ten si navíc jako hosty přizval Queenie, takže nechyběly hity jako I Want To Break Free, Friends Will Be Friends, We Are The Champions, The Show Must Go On nebo Bohemian Rhapsody a publikum si festivalovou atmosféru tohoto letního podvečera užívalo doslova plnými doušky…

Ztracená šmoulí vesnička je pro děti přístupná ještě 14. a 15. 6. 2019.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.