Úterý 24. listopadu 2020

Galavečer I am fighter 2 v O2 Universum už tento pátek

Už tento pátek 6. března 2020 proběhne v O2 Universum dlouho očekávaný druhý galavečer I am fighter 2 a finále MMA reality show I am fighter vysílané TV Prima Cool.

Všechny návštěvníky galavečera čeká jedenáct profi zápasů, kde uvidíme zvučná jména, jako je Tomáš Fidži Fiala, Tadeáš Růžička, Vladimír Lengál, Ondřej Petrášek, Alexander Cverna, Martin Prsíčko Horský, Daniel Bruno Brunclík, Bob Voves, Peter Gabal, Denis Farkaš, Jakub Ironkap Studený v doprovodu podporovatele a kolegy Marpa z kapely TroubleGang, a mnohé další. V hlavním zápase večera uvidíme rovněž jednu z největších evropských hvězd MMA, Slováka Tomáše Deáka, který aktuálně drží titul v organizaci OKTAGON MMA.

Na galavečeru proběhne také finále úspěšné reality show I am fighter, kterou můžete již od začátku letošního roku sledovat každé pondělí na Prima Cool. K vidění budou finálové zápasy posledních čtyř finalistů a přímo před diváky se rozhodne o vítězi celé show. O vítězi z poslední dvojice mohou hlasovat diváci, už od pondělí 2. března až do samotného galavečera. Tento šampion si pak odnese hlavní výhru půl milionu korun a profesionální smlouvu s organizací IAF.

Na scéně uvidíte také českého rappera Renneho Danga ze stáje Blakkwood Records, ten se ale v oktagonu neukáže v rukavicích, nýbrž s mikrofonem v ruce.

Více informací najdete na www.iamfighter.cz, vstupenky zakoupíte na www.ticketmaster.cz již od 490 Kč.

Zdroj foto: archiv organizátora akce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.