středa 25. listopadu 2020

VISTA ALEGRE 2019 - COLEÇÃO AMAZÓNIA WITH ESCORTS @LIONELBALTEIRO/LAMOUSSE

Exotická kolekce Amazónia with Ecoarts pomáhá deštným pralesům

Barevná, bujná, hravá a plná života – nová kolekce portugalské porcelánky Vista Alegre s názvem Amazónia with Ecoarts se inspirovala amazonským pralesem. Toto spojení však není náhodné. Nákupem kolekce totiž pomůžete dosázení původní vegetace zpět do zničených částí Amazonie. Za každý prodaný kus nádobí bude v těchto oblastech vysazen nový strom.

Značka Vista Alegre se spojila s brazilskou neziskovou organizací Ecoarts Amazonia. Z jejich spolupráce vzešla kolekce Amazónia with Ecoarts, která zdobí i pomáhá. Šálky, talíře, slánky a pepřenky, cukřenky, podnosy na dorty či zásobníky na vizitky zdobí malby fauny a flóry z oblasti zelených plic planety. Dominující zelenou a červenou barvu doplňuje zlaté lemování, které dodává nádobí punc opulentnosti. Amazónia with Ecoarts je kolekce, kterou se budete chtít pochlubit.

Portugalská porcelánka Vista Alegre letos slaví 195 let své existence. Díky spolupráci s předními designéry a umělci dosáhla v letech 2017 a 2018 na 43 mezinárodních designových ocenění. Na stránce www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze si můžete prohlédnout kolekce této značky.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.