pondělí 19. srpna 2019

Co nabídne čtvrteční Autosalon divákům?

Autosalon 20: Kolik a co natankovat do Alfa Romeo, sériové řady závodních modelů, motocykly se sajdkárou a mnohem víc.

Co pro diváky vyzkoušíme a zjistíme tentokrát? Na nejmenované čerpací stanici zeje fronta provoz brzdící. Mají tam levný benzín, bagetu i kafe do kelímku. Tam zastav, tatínku! Nejdřív se ale ujisti, že nemáš mlsouna typu ALFA ROMEO QUADRIFOGLIO, který vyžaduje prémiové papání. Takových 100 oktanů! Natankujeme a rozhodneme, zda je rychlejší klasická koncepce nebo 4×4, a přitom to parádně rozjedeme!

M s vámi, hlásí expert Honza v rámci nové motoristické víry.,,M“ jako motorsport. Závodní divize BMW se v roce 1972 začala orientovat i na sériové modely. Zprvu ryze sportovní, jako dvoudvéřová kupé. Se vznikem řady M Performance rozšířila svou působnost na SUV či motorky. Podařilo se jim přetavit dvoutunový, naftový softroad X3 M40D, aby měl něco z M3?

Kategorie A2 jsou motocykly anebo motocykly s postranním vozíkem s maximálním výkonem motoru 35 kW a s poměrem výkonu/hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, které nebyly odvozeny z vozidla s víc jak dvojnásobným výkonem… Literu zákona raději ukážeme na příkladu Honda CB500, KTM 390 Duke, Yamaha MT-03 a hlavně v Sršňově názorné praxi na KAWASAKI Z400 ABS!

Terén, co cení zuby. Třílitrové terénní auto, které se ho nebojí. Co auto, hlavně lidi! Posádky, které se poperou o účast na finále offroad závodu SPIRIT OF AMAROK 2019 v Jižní Africe. Aneb neexistuje lepší forma, jak jednou provždy prověřit, zda jsou tuzemští řidiči zdatní v trialu, rychlostní zkoušce, navigaci nebo technické disciplíně, jako je výměna kola.

Sledujte Autosalon již tento čtvrtek 16. května ve 20:15 na Prima COOL a v repríze 18. května v 8:35 na TV Prima.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.