pondělí 26. října 2020

Boyfriend košile: Must-have kousek, se kterým nešlápnete vedle

Košile je základ každého šatníku. Skvěle se hodí k džínům, sukni nebo ke kostýmku. Sluší ženám každého věku a skryje kdejakou nedokonalost. Zkuste ozvláštnit svůj outfit oversized boyfriend košilí, kterou můžete navíc vynést i jako šaty.

Hravost především

“Kreativitě se meze nekladou. Pokud si s módou ráda hrajete, zařaďte mezi své must-have kousky bílou boyfriend košili. Zazáříte v ní jak na neformální akci, tak i na pracovní schůzce,” doporučuje Monika Drápalová,návrhářka dámské kolekce Pietro Filipi. Je snadno kombinovatelná s teniskami a kralovat v ní budete i v podpatcích. Můžete ji nosit i jako šaty, stačí jen doplnit pásek a kraťasy. Anebo taky ne.

Šik střihy

Oversize košile jsou poslední dobou velkým hitem. Působí nedbale, jako kdybyste zrovna sáhla do partnerova šatníku. Můžete si vybrat hned z několika střihů a materiálů. “Tradiční materiály jako je např. hedvábí dnes nabývají na hodnotě. Umí stárnout a s věkem získávají jedinečný charakter,” doplňuje dále Drápalová z Pietro Filipi.

Hra vzorů

Svoji nej boyfriend košili si můžete vybrat z pestré škály vzorů a barev. Stálice však byly, jsou a budou kostky a pruhy. Jedná se o nadčasové trendy, které přežijí kdejaký módní výstřelek.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.