středa 11. prosince 2019

Al Pacino si vychutnává koňak Hennessy X.O na ledu

Ve snímku Tenkrát v Hollywoodu má koňak Hennessy X.O roli v jedné z klíčových scén celého filmu. Během telefonického hovoru mezi producentem Marvinem Schwarzsem (hraje ho Al Pacino) a Daltonem (DiCaprio) si Schwarzs objedná Hennessy X.O tak, jak ho má rád, tedy s ledem.

Snímek Tenkrát v Hollywoodu se divákům poprvé představil v květnu na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes, premiéra v Los Angeles se odehrála 21. července. Ve hvězdně obsazeném snímku hrají mimo jiné Al Pacino, Leonardo di Caprio, Brad Pitt, Margot Robbie a Dakota Fanning. Děj se odehrává v Los Angeles v roce 1969, hlavními postavami jsou pohasínající televizní hvězda Rick Dalton (Di Caprio) a jeho celoživotní dvojník, kaskadér Cliff (Pitt). V éře všeobecné nestability a zásadních změn se pokoušejí o úspěch a slávu. Herecké hvězdy v této filmové poctě uvadající zlaté éře Hollywoodu doslova září, kromě toho se mluví o tom, že jde o poslední Tarantinův režijní počin.

 „Je přirozené, že se tak ikonická značka jako Hennessy objevuje ve filmu tohoto významu,“ vysvětluje Michael Aidan, PR manažer společnosti Hennessy. „Premiéra nového Tarantinova filmu je pokaždé velká událost. Od svého debutu Reservoir Dogs v roce 1992 je nezpochybnitelnou celebritou kulturního světa. Jsme velice rádi, že se na snímku Tenkrát v Hollywoodu můžeme podílet.“

Film Tenkrát v Hollywoodu má českou premiéru 15. srpna 2019.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.