středa 25. listopadu 2020

7 důvodů, proč si domů pořídit betonovou stěrku

Přidat do interiéru imitaci betonu v podobě betonové stěrky je skvělým způsobem, jak dodat prostornému interiéru dávku moderního čistého vzhledu. Primalex BETON EFEKT vytváří věrnou kopii přírodního „surového“ betonu i jeho charakteristické struktury. Díky jeho jednoduché aplikaci ve formě ready-to-use nátěru se do proměny interiéru může hravě pustit i laik. Jaké benefity s sebou betonová stěrka tedy přináší?


1. Snadná aplikace

Aplikace produktu Primalex BETON EFEKT je snadná a zvládne ji každý bez zbytečně vysokých nákladů. Barvu stačí po zakoupení pouze řádně promíchat. Odpadá tak potřeba ředění a dobarvování požadovaného odstínu, což bývá v domácích podmínkách často velice náročné.

2. Až 5 tisíc odstínů

Odborníci v síti Dům barev jsou schopni barvu natónovat pomocí pigmentů až do 5 tisíc odstínů. Není nutné se tak rozhodovat jen mezi odstíny šedé, ačkoli se jedná o barvu nejpopulárnější.

3. Odolnost

Betonová stěrka Primalex vyniká výbornou paropropustností, po vyzrání i velmi dobrou mechanickou odolností. Pokud je následně finální povrch opatřen vhodným matným vodou ředitelným lakem (např. Balakryl Polyurex), získá tak zvýšenou mechanickou odolnost a omyvatelnost.

4. Žádné spáry

Na povrchu se díky absenci spár nezachytávají bakterie jako například ve spárách dlažby, díky tomu jsou vhodné i do kuchyní a koupelen.

5. Cenová dostupnost

Výhodou betonové stěrky je její cenová dostupnost. Výsledná změna bude markantní, avšak rozpočet nezatíží. Obsah jednoho balení vystačí na 12-17 m2 podle zvoleného efektu.

6. Hodí se téměř kamkoli

Betonová stěrka bude slušet všem interiérům, kterým dodá nadčasový vzhled a ponechá možnost krásně vyniknout všem interiérovým doplňkům.

7. Originalita každého tahu

Techniku a rukopis má každý z nás trochu jiný, výsledek tak bude pokaždé jedinečný. Níže přinášíme tři druhy efektů, které jsou aplikačně velmi jednoduché a zároveň velice atraktivní.

Zdroj foto :archiv spol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.